Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Для потреб Пасічнянської громади придбано автогрейдер

Вчасно прогорнутих від снігу сільських вулиць в громаді, а також відремонтованих доріг стане в новому році ще більше, адже ми придбали автогрейдер!!!

В зимовий період коли випадає сніг всі хочуть щоб на протязі двох годин все було прибрано! Ми прагнемо покращувати комфорт в громаді, а тому хочемо щоб всі вулиці були прочищені вчасно!!! Своя техніка завжди краще ніж орендована, адже своєю технікою можна гарно якісно проводити ремонти доріг!!!

Пасічнянська громада по площі найбільша сільська громада області, а протяжність вулиць громади більше 350 км! В зимовий період було складно встигнути прочистити все вчасно, адже протяжність від вулиці Промислова (Битків) до села Максимець – 40 км, від вулиці Мозолівка до кінця села Черник – 45 км, від села Білозорина до кінця села Бухтівець – 30 км, а ще десятки широких вулиць де буде змога вчасно встигати робити роботи та ремонтувати дороги!!! (Але є і неприємне – це сузькі вулиці де ширина 3 метри і по габаритах не можна буде заїхати автогрейдером (а тому їх чищення проходитиме тракторами)!!!!

Хочу запевнити: ми зробимо все, щоб життєдіяльність громади не була паралізованою під час сильних снігопадів, адже на території громади десятки підприємств, розташовуються підрозділів Національної Гвардії та багато освітніх закладівА ще мета зробити всі дороги в громаді!!! Всі ми розуміємо, що процес асфальтування повільно проходить і заасфальтувати все за рік два неможливо, але зробити всі дороги без великих ям піщаногравійні – реально!!!

Робимо все можливе для розвитку громади!!! Дякуємо ЗСУ, платникам податків та жителям громади!!!