Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Привітання Пасічнянського сільського голови з Новим 2023 роком

Шановні жителі Пасічнянської територіальної громади, наші захисники та захисниці, волонтери, священнослужителі, працівники виконавчого апарату, члени виконавчого комітету, депутати Пасічнянської сільської ради, працівники закладів освіти, медицини, культури та підприємці! Сердечно вітаю Вас із Новим 2023 роком!

Рік, що минає, був непростим для України, для нашої громади, для кожного з нас. Ворог не полишає своїх планів щодо знищення України, інфраструктури нашої країни, ми втрачаємо цвіт нашої нації. Наші захисники та захисниці ціною свого життя продовжують боронити цілісність та незалежність держави.

Впродовж 10 місяців Пасічнянська громада допомагає Збройним Силам України, та структурному підрозділу ЗСУ – військовим Територіальної Оборони, стала тимчасовою другою домівкою для сотень внутрішньо перемішених людей, в громаді активно діють наші волонтери, які допомагають нашим воїнам та жителям звільнених від ворога міст і сіл.

Рік, що минає, і був сповнений болем, мужністю, витримкою, надією, вірою у Перемогу, згуртував всіх нас, і вкотре ми всі довели, що українці непереможні!

Тож нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а прийдешній рік увійде у Вашу оселю щедрим і бажаним гостем, примножить здобутки кожної сім’ї, додасть міцного здоров’я та удачі, принесе достаток, довгоочікувану Перемогу України над ворогом, мир, стабільність, єдність та впевненість у завтрашньому дні.

З прийдешнім Новим роком!

Слава Україні!