Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Щедрівками та щирими віншуваннями вітали жителів Максимця дев’ятикласники Максимецької гімназії

«Доброго здоров’я всій вашій господі,

Ми прийшли Вас віншувати, бо вже Новий Рік в дорозі».

Новорічно-Різдвяні свята в селах Пасічнянської територіальної громади багаті на традиції та обряди. Це і Різдвяний автентичний Вертеп, колядки, щедрівки та щирі віншування.

В Максимецькій гімназії, на підтримку національних традицій, щорічно учні дев’ятих класів вітають всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим.

Цьогоріч дев’ятикласники цього навчального закладу разом з педагогом-організатором Наталією Кузюк завітали з щедрівками та щирими віншуваннями до творчих працівників Максимецького сільського будинку культури, до колективу Природнього заповідника «Горгани», також колядували місцевим підприємцям. Заколядовані гроші в сумі 1400 гривень колядники перерахують на потреби Збройних Сил України, які захищають нашу землю від окупантів.

Здобувачі освіти Максимецької гімназії висловлюють щиру подяку колективу Природнього заповідника «Горгани», директору Максимецького сільського будинку культури Лесі Зеленчук, технічному працівнику Максимецької гімназії Осташук О.Д та місцевим підприємцям : Семенюк О.М., Яремчук Н.А., Ткачук В.В, Остап’юк М.Б., Яремчук Л.М. за теплу та щедру гостинність.

НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ