ПРОГОЛОСУЙ ЗА СЕЛО ПАСІЧНА у онлайн-конкурсі «Найгарніше українське село»!
Пасічнянська громада бере участь конкурсі «Найгарніше українське село» від команди «Made in Ukraine» та партнерів проекту і, у випадку перемоги, отримає винагороду на розвиток громади та статус «Село Пасічна – найгарніше українське село».
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/243385836_406449534487734_5973244009927504049_n-768x1024.jpg)
Для цього потрібно до 25 жовтня 2021 р.: – перейти за посиланням https://madeinukraine.org/project/vote-village на сайті «Made in Ukraine», у вкладці «Область» – обрати «Івано-Франківська область», у вкладці «Район» – обрати «Надвірнянський район». – на вкладці із написом «Пасічна» – обрати «Прогосувати».
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/243388249_148791770785145_5929247319886572241_n-768x1024.jpg)
Голоси верифікуються авторизацією через «facebook», тож перед тим, як зарахувати Ваш голос, система запропонує Вам авторизуватися через соціальну мережу «facebook».
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/243396021_4324766957618509_7412109682626161569_n.jpg)
УВАГА! Голос можна віддати ТІЛЬКИ ОДИН РАЗ і за одного конкурсанта. Після завершення голосування, з 1 по 15 листопада працюватиме професійне журі, яке 16 листопада, за результатами голосування оголосить переможців спецпроекту!
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/243413127_600974407598019_6272821245718600711_n-768x1024.jpg)
ПРОГОЛОСУЙ! Доведи, що Пасічнянська громада – найгарніша!
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/243514577_591354715621720_1061595814512003521_n-1024x767.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/243582830_947879846159789_8107821478760304025_n-1024x766.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/243493899_1292144174540458_928109217677242243_n.jpg)