Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Привітання Пасічнянського сільського голови з Днем Незалежності України

Дорогі жителі Пасічнянської територіальної громади!

Щиро вітаю Вас з Днем Незалежності України!

Вільний дух, стійкість і незламність завжди були притаманні українцям і в часи козацької доби, і під час визвольної боротьби Січових Стрільців, воїнів ЗУНР, УНР, УПА.

І сьогодні, в час війни з агресором, нашим Воїнам не бракує незламності духу, сміливості та бажання жити у вільній державі. І кожен мешканець нашої громади старається робити все, щоб разом вистояти в цій важкій боротьбі за нашу свободу, за те, щоб Україна вистояла і перемогла. Лише завдяки згуртованості, підтримці одне одного, повазі до ближнього та своєї держави, ми переможемо! Переконаний, що завдяки мужності українського народу ми зможемо гідно пройти ці важкі часи і відстояти нашу незалежність.

Дякую нашим мужнім воїнам, нашим захисникам та захисницям, які зараз боронять країну та всім, хто докладає зусиль для побудови вільної незалежної держави, дякую батькам за виховання справжніх патріотів, свідомих громадян своєї країни!

Схиляю голову перед гарячими серцями кращих синів і дочок, котрі вірили у незгасну зорю України, наближали її незалежність. Вічна пам’ять усім загиблим Героям!

Щиро бажаю усій громаді міцного здоров’я, добра та достатку, щедрої долі та наснаги, непохитної віри в Перемогу.

Нехай кожен день повниться добрими справами в ім’я процвітання незалежної Української держави.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

З повагою – Пасічнянський сільський голова АНДРІЙ ГУНДА.