Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Волонтери, жителі Пасічнянської ТГ Наталія Букатюк та Григорій Матійчик нагороджені обласною відзнакою-медаллю «Доблесть Прикарпаття»

Волонтерів, які на своїх плечах тримають неймовірно важкий і відповідальний фронт тилової роботи та допомагають нашим захисникам – визволителям наближати нашу ПЕРЕМОГУ називають титанами новітньої України. Вони возять для військових все необхідне і стають прикладом для інших.

Одними з таких невтомних людей в Пасічнянській громаді, на яких хочеться рівнятися є Наталія Букатюк та Григорій Матійчик, які ще в 2014 році активно включилися в волонтерську діяльність, та зорганізувши навколо себе таких як вони небайдужих патріотів нашої громади, готували для захисників -атовців різні смаколики, доставляли на Схід України, на передові нашим воїнам все необхідне, часто ризикуючи життям.

З 24 лютого 2022 року, з першого дня російсько-української війни Наталія Букатюк та Григорій Матійчик разом зі своїми однодумцями, не задумуючись, активно почали допомагати нашим захисникам, які боронять нашу країну від рашистів. За шість місяць повномасштабної війни, вони передали нашим воїнам на передову чимало автомобілів та паливно мастильні матеріали до них, продукти харчування, медичне та інше необхідне спорядження та багато різної гуманітарної допомоги.

Не стоять Наталя та Григорій осторонь від потреб переселенців, які тимчасового проживають в Пасічнянській громаді, та потреб жителів, які постраждали від російської окупації.

Нещодавно, в День Преображення Господнього, завдяки трудівникам невидимого, але такого потрібного волонтерського фронту була проведена благодійна акція по збору освячених Божих дарів та продуктів першої необхідності для жителів звільненого села Олізарівка Київської області. Мешканці нашої громади активно відгукнулися на прохання наших волонтерів, і вже 19 серпня зібрана волонтерами допомога жителям, які постраждали від російської окупації, була доставлена до мвсця призначення.

За активну громадську позицію, жертовність та зусилля, проявлені у волонтерській діяльності, надання матеріальної, фінансової та іншої допомоги Збройним Силам України, волонтери Наталія Букатюк та Григорій Матійчик нагороджені обласною відзнакою-медаллю «Доблесть Прикарпаття».

Нагороди з рук сільського голови Андрія Гунди 23 серпня 2022 року, під час Урочистих заходів в Пасічнянській територіальній громаді присвячених Дню Державного Прапора України, отримали чоловік Наталії Букатюк Дмитро та її внучка Настя, так як невтомні волонтери навіть в святкові дні були в дорозі до наших захисників.

Щиро дякуємо Наталії Букатюк, Григорію Матійчику та усім волонтерам нашої громади, які у цей важкий для країни час відгукуються допомагати військовим та усім хто цього потребують.

Спільними зусиллями до перемоги!

Слава Україні!

Героям Слава!