Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

У Пасічнянській громаді грали в спортивно-інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?»

24 серпня 2022 року в актовій залі Пасічнянського ліцею відбулась інтелектуальна гра « Що? Де? Коли?», присвячена Дню Незалежності України, в якій взяли участь 8 команд, що складались з учасників різних вікових категорій.

Ініціатором та нахненником проведення гри «Що? Де? Коли?» в Пасічнянській громаді виступив сільський голова Андрій Гунда, який також вперше спробував себе як ведучий спортивно-інтелектуальної гри.

Ідея гри «Що? Де? Коли?» полягала в тому, щоб зробити інтелектуальний турнір цікавим для всіх, адже «Що? Де? Коли?» є не лише нестандартною формою проведення дозвілля, а й формує ряд якостей, необхідних у будь-якій справі: вміння швидко і логічно мислити, аналізувати ситуацію, ефективно працювати в команді, шукати і знаходити необхідну інформацію в сучасному світі.

Щоб поборотись за звання найрозумнішого і найкмітливішого змагалися команди:

«Вітамін B12» (КП «Пасічнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги»);

«Карліна» (Природний заповідник «Горгани»);

«Незалежні» (Пнівський ліцей);

«Дослідники» (Битківський ліцей);

«ОКМС» (Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради);

«Нескорені» (Зеленський ліцей);

«Гуцулята» (Пасічнянський ліцей);

«Gromada Pasichna» (працівники апарату та депутати Пасічнянської сільської ради);

Логічне мислення та увагу учасники мали змогу продемонструвати під час 3 – х турів гри, з 36 питань, по з 12 питань на кожний тур. Командам за правилами гри давалася одна хвилина на відповідь, також команди мали можливість до закінчення відведеного часи дати відповідь на те чи інше питання.

Запитання гри були різноплановими та цікавими на різну тематику, зокрема на тему національно- патріотичного спрямування. Особливо несподіваними були питання з «чорного ящика» відповіді на яких, як потім виявилося, були досить простими.

Приємним сюрпризом для учасників гри став музичний виступ юного співака Володимира Накладюка, який подарував присутнім дві українські пісні.

За підсумками трьох турів, серед команд різних вікових категорій ПЕРШЕ місце здобула команда медиків «Вітамін B12» (КП «Пасічнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги»).

Так як дві команди – «Дослідники», учнів Битківського ліцею, і команда працівників апарату та депутатів Пасічнянської сільської ради «Gromada Pasichna» отримали одинакову кількість балів та розділили ДРУГЕ місце, тому третє місце не присуджувалося.

Учасників спортивно-інтелектуальної гри «ЩО? ДЕ? КОЛИ?» та її переможців привітав Пасічнянський сільськиий голова Андрій Гунда та вручив гравцям всіх восьми команд на пам’ять про цю цікаву та захоплюючу гру Дипломи учасника, а переможцям вручив пам’ятні сувеніри.

+10

и