Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Привітання Пасічнянського сільського голови з Днем знань

Дорогі діти! Шановні вчителі, батьки! Щиро вітаю всіх Вас із традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань – єдиним святом, яке є одночасно особистим для кожного і загальним для всіх, хто вчить та навчається, адже саме з нього починається дорога в майбутнє, до нових звершень та самостійного життя.!

Особливі вітання найменшим школярам, які цього року йдуть до першого класу. Це – значна подія у вашому житті, яка вам та вашим батькам запам’ятається на все життя. Перед вами відкриються тисячі доріг країни Знань. Бажаю вам успіхів у їх подоланні!

Не менш важливим День Першого вересня є і для одинадцятикласників, майбутніх випускників, для яких цьогорічний перший дзвоник пролунає востаннє в рідній школі. Бережіть у своїй пам’яті шкільні роки, як неоціненний дарунок долі, непідвладний плину часу образ вчителя, який навчав кожного з вас не тільки читати та писати, а й основам великої науки – життя.

Висловлюю найщиріші слова вдячності та побажання міцного здоров’я шановним учителям,які навчають та виховують молоде покоління свідомих українців, патріотів нашої громади, рідної держави. Ваш професіоналізм і принциповість, працелюбність та інтелект, щирість у взаєминах з дітьми нехай і надалі слугують прикладом для молодого покоління.

З нагоди свята Дня знань, усім бажаю віри й впевненості у завтрашньому дні, мирного неба і благополуччя! Міцного здоров’я, добробуту і Божого благословення на кожен день!

З повагою Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда.