Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

ПРИВІТАННЯ ПАСІЧНЯНСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ЗІ СВІТЛИМИ ХРИСТИЯНСЬКИМИ СВЯТАМИ – ЗІСЛАННЯ СВЯТОГО ДУХА ТА СВЯТОЮ ТРІЙЦЕЮ!

Шановні жителі Пасічнянської територіальної громади! Щиро вітаю Вас зі світлими християнськими святами– Зіслання Святого Духа та Святою Трійцею!

Особливе вітання засилаю вірянам Церкви «Зіслання Святого Духа» с. Зелена, присілок Фентираль і її настоятелю, отцю Володимиру Андрусяку, які відзначають сьогодні Храмове свято.

Свято Зіслання Святого Духа отримало на честь сходження Святого Духа на апостолів, яке їм обіцяв Ісус Христос перед своїм Вознесінням на небо. Також цей празник нагадує про св. Трійцю — Бога-Отця, Бога-Сина і Бога-Святого Духа.

Для українців це свято важливе, адже є символом спокою, любові, злагоди та миру, надихає нас бути незламними та сильними. Сьогодні разом з усією країною та світом молимося за перемогу над ворогом, за яку жертовно борються наші захисники. Вони захищають те, що люблять – наші родини та Україну. Просимо у Бога благословення для кожного нашого воїна.

Цієї світлої днини разом із зеленими композиціями в наші домівки входить мир та висока Божа благодать. Людські серця наповнюються добром, любов’ю, щирістю і всепрощенням, а ми намагаємося дарувати увагу та душевне тепло всім, хто поряд.

Нехай для Вас у день Зіслання Святого Духа світ стане кращим, доброзичливішим і світлішим. Бажаю Вам сердечного тепла, родинного затишку та великого щастя. Нехай єднає нас світло незгасних людських чеснот, а духовне піднесення стане благодатною нивою для нових благих починань! стріти цей величний день з добрими надіями, світлими помислами та добрими справами.

З повагою – Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда.