Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ВОЗНЕСІННЯМ ГОСПОДНІМ

Сьогодні одне з найважливіших свят для всього християнського світу – Вознесіння Господнє, яке має велике значення для християн, адже встановлене на згадку про визначну євангельську подію – Вознесіння Спасителя на Небеса. Сьогодні саме той день, коли після сорока днів від свого воскресіння Ісус Христос вознісся на небо, щоб бути поруч зі своїм Отцем. До цього дня наш Месія своїм життям показав усім приклад істинної віри, любові, всепрощення та жертовності, які є прямою дорогою до Царства Небесного.


Особливо дороге свято Вознесіння Господнє для жителів села Білозорина, парафіян Церкви «Вознесіння Господа Ісуса Христа» , яке для них є престольних, храмовим.
Дорогі жителі та гості Пасічнянської територіальної громади, Захисники та Захисниці України!
Всечесний отче Богдане, дорогі парафіяни Церкви «Вознесіння Господа Ісуса Христа» села Білозорина!
У цей святковий день вітаю Вас з Вознесінням Господнім. Нехай Ваша душа буде чистою, а серце – люблячим. Бажаю Вам отримувати задоволення від кожного дня і не забувати дякувати Господу за кожну прожиту хвилину.
Нехай Вознесіння Господнє подарує Вашому серцю віру, Вашому розуму – надію, а Вашому здоров’ю – силу. Нехай люди, яких Ви зустрінете, будуть праведними, а дороги, якими Ви підете, ведуть вас до справжнього щастя!
Божого Вам благословення! Здоров’я та мудрості! Миру та Перемоги!
З повагою – Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда.