Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Назавжди в серці кожного з нас: 14 червня – 40 днів світлої пам’яті Воїна –«азовця» на псевдо «Леміш», Андрія Плитуса.

Неймовірний, закоханий в життя, щирий, добрий і справжній, мужній воїн з Пасічнянської громади, житель села Мозолівка АНДРІЙ РОМАНОВИЧ ПЛИТУС, ще в далекому 2015 році, не вагаючись, пішов у бій, щоб захистити свою родину, рідну Україну від російських окупантів.


На початку вторгнення росії в Україну Воїн Андрій упродовж трьох місяців боронив “Азовсталь”. Пройшов російський полон. Після звільнення з полону знову повернувся на фронт, у складі 2 батальйону спеціального призначення «Азов». Андрій був заступником командира мінометної батареї по роботі з особовим складом. 6 травня 2024 року під час виконання бойових завдань із забезпечення відсічі збройної агресії російської федерації, на території Серебрянського лісництва у районі населеного пункту Діброва, Северодонецького району, Луганської області Андрій Плитус загинув, залишивши рідним, близьким, друзям, бойовим побратимам невимовну скорботу, біль, розпуку і самотність.
Пам’ять про мужнього Воїна Андрія Романовича Плитуса, який 10 років боронив Україну, і залишив нам яскравий приклад справжньої любові до Батьківщини та готовності боротися за неї до останнього подих, буде жити завжди у серцях тих, хто знав його та поважав за мужність та силу духу.
Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас.🇺🇦🇺🇦
Назавжди в строю! Назавжди в пам’яті!