Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

У парафії «Вознесіння Господа Ісуса Христа» с. Білозорина відзначили храмове свято

13 червня 2024 року своє храмове свято відзначила парафіяльна громада Церкви «Вознесіння Господа Ісуса Христа» с. Білозорина. З цієї нагоди у храмі відслужили Божественну Літургію, яку очолив протопресвітер Пнівського протопресвітеріату, настоятель Церкви «Вознесіння Господа Ісуса Христа» отець – мітрат Богдан Михайлина спільно з священниками Коломийської єпархії УГКЦ.

Перед початком Урочистої Літургії отець Богдан Михайлина освятив фелон, який був придбаний за кошти жертводавців та спільно з парафіянами помолився за благодійників що пожертвували кошти на придбання фелону для парафії.

Під час святкової відправи в храмі лунали особливі молитовні прохання за Перемогу, за воїнів, які захищають Україну від окупантів на передовій, за родини Захисників та Захисниць, за повернення всіх полонених, за зцілення поранених воїнів.

Під час святкової проповіді настоятель Церкви «Покрову Пресвятої Діви Марії» с. Максимець, отець Григорій Данчишин привітав всіх вірян, присутніх на Літургії, з храмовим святом та підкреслив важливість свята Вознесіння Господнього в житті християн, закликав парафіян наслідувати приклад Ісуса Христа – ділитися з ближніми Словом Божим, та подякував Богу за стійкість української держави, за кожного Захисника і Захисницю, за сім’ї і родини воїнів, за волонтерів та медиків.

В привітальному слові настоятель Церкви «Вознесіння Господа Ісуса Христа» отець –декан Богдан Михайлина подякував святим отцям, керівникам та депутатам громади, парафіянам, церковним хористам, братству, сестринству, гостям, які прийшли на спільну молитву з нагоди храмового свята. Парох села Пасічна, отець Олексій Гуляк, від імені священнослужителів висловив вдячність о. Богдану за запрошення взяти участь в молитовній прощі та розділити разом з парафіянами радість храмового свята Вознесіння Господнього.

Після завершення Урочистої Служби Божої священники на церковному подвір’ї звершили Чин освячення води та окропили вірян освяченою водою.