Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Привітання сільського голови з 32-ою річницею Незалежності України

День Незалежності України – це одне з найважливіших свят для українців. Це свято особливе, як унікальні ті події, що відбувалися у 1991 році. У цьому році нашій прекрасній, волелюбній, незалежній державі виповнюється 32 роки.

Характерною відмітиною цьогорічного відзначення 32-ї річниці Незалежності України є те, що уже другий рік ми працюємо як для громади, її життєдіяльності, так і для допомоги воїнам-захисникам у період повномасштабного вторгнення російського агресора, а також сприяння внутрішньо переміщеним особам. Нині перед нами стоїть завдання – не лише зберегти, але й зміцнити незалежну державу. І ви, дорогі жителі нашої громади, своєю працею, щоденною працелюбністю також вносите вклад у надійні державотворчі основи. Шана Вам!

Низький уклін і вдячність нашим оборонцям, які і в цю святкову мить на варті у гострому протистоянні з московським агресором та його прибічниками.

Віддаємо шану і пам’ять Героям, які віддали життя за незалежність України і засилаємо щирі молитви за їх упокій у Господній Небесній Обителі. Ваш подвиг і героїзм ніколи не забудемо і на Вашому прикладі виховуватимемо молоді покоління.

Дорогі жителі Пасічнянської територіальної громади! Щиро вітаю Вас і Ваші родини з 32-ю річницею Незалежності України.

Від усього серця від себе особисто, виконавчого комітету і депутатського корпусу та апарату Пасічнянської сільської ради бажаю Вам і Вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров`я, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України! Нехай Ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до рідної України-неньки стане невичерпним.

Бажаю нашій громаді бути наполегливими у досягненні результатів – покращенні життя і побуту наших сіл і побудови багатої, сильної, незалежної Держави!

З повагою – Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда