Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Урочистою ходою з синьо-жовтим стягом відзначили в Пасічнянській громаді День Державного Прапора України

Вже другий рік постіль 23 серпня, в День Державного Прапора, свята всіх поколінь українців, жителі населених пунктів Пасічнянської територіальної громади об’єднюються та урочистою ходою, з державним символом, зустрічаються в центрі села Пасічна, де розташований найвищий стяг у нашій громаді. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях.

Урочистості розпочалися спільним виконанням Державного Гімну України. Почесне право підняти найвищий в Пасічнянській громаді Державний Прапор України ведуча урочистого заходу Надія Бойчук надала Пасічнянському сільському голові Андрію Гунді та старостам старостинських округів.

Пам′ять тих, хто віддав своє життя за свободу і незалежність України учасники урочистого заходу вшанували хвилиною мовчання.

З привітальним словом з нагоди Дня Державного Прапора до жителів Пасічнянської громади звернувся сільський голова Андрій Гунда, який з приємністю відмітив що кожного року до урочистої ходи з синьо-жовтим знаменом долучається все більше жителів громади та побажав нашій державі швидкої перемоги над ворогом.

Вокальний дует у складі Тетяни Максимюк та Олександра Герелюка виконали пісню-реквієм «Герої не вмирають», яку присвятили всім загиблим Героям, а учасник аматорського мистецтва Пасічнянського сільського клубу Захар Кузюк прочитав патріотчного вірша «Наш Прапор» , якого присвятив символу боротьби багатьох поколінь українців за волю, незалежність своєї держави – Синьо-Жовтому Стягу.

Патріотичний захід в Пасічнянській громаді, приурочений Дню Державного Прапора України цього дня об`єднав мешканців нашої громади і вкотре нагадав, що ми гідні українці своєї держави.