Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Привітання сільського голови з Днем працівника освіти України

Дорогі педагоги та ветерани педагогічної праці Пасічнянської територіальної громади!

За чудовою традицією на початку жовтня ми зі словами вдячності й любові звертаємося до Вас – людей, які вибрали благородну професію педагога, адже цієї неповторної осінньої пори Ви відзначаєте своє професійне свято – День працівників освіти.

Сьогодні це свято наповнене особливим змістом. У непростий воєнний час ми ще більше усвідомлюємо надзвичайно важливу місію Вчителя, який наповнює серця учнів любов’ю до України виховує особистість, патріота і громадянина, адже професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і організованість.

Саме Ваша наполеглива праця, добросовісне служіння справі, невтомний творчий пошук і високий професіоналізм допомагають молодому поколінню обрати свій життєвий шлях і стати справжніми фахівцями своєї справи.

Від щирого серця вітаю Вас з Днем працівників освіти! Нових звершень, значних досягнень та великих успіхів Вам, дорогі педагоги! Хай всі Ваші старання та зусилля роблять цей світ прекрасним! Міцного здоров’я, величезного терпіння, радості, внутрішньої гармонії, поваги й щирої вдячності від учнів та батьків!💙💛

Мирного неба і Перемоги! Слава Україні!

З повагою – Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда.