Привітання сільського голови з Святою Трійцею та храмовим святом “Зіслання Святого Духа”
Дорогі жителі Пасічнянської територіальної громади!
Від усієї душі вітаю Вас зі світлим Днем Святої Трійці!
Свято Трійці є торжеством віри і духовної сили, перемогою правди та любові, прославою Творця життя і величної природи, святом народження Церкви. Цієї світлої днини разом з зеленими галузками у наші домівки входить мир та Божа благодать.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/45e56f1d-8f86a07c8c113c5bc9678817c4215588-1024x576.jpg)
Також щиро вітаю парафіян та настоятеля Церкви «Зіслання Святого Духа» присілка Фентираль Всечесного отця Володимира Андрусяка з Храмовим святом.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/2.jpg)
Бажаю всім зустріти цей величний і радісний день з добрими надіями, світлими помислами та добрими справами. З вірою та впевненістю у Перемогу та мир для України! Нехай нас єднає світло незгасних людських чеснот й у всьому допомагає всесильний і всемилостивий Господь!
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/3.jpg)
З повагою – Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда.