Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Привітання сільського голови з Всеукраїнським Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Шановні працівники культури та учасники народного мистецтва Пасічнянської територіальної громади!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Культура завжди об’єднує людей, які вкладають в неї душу, терпіння і самовіддану працю. Цей день єднає всіх, хто не уявляє свого життя без музики, живопису, театру, танцю, книги, хто веде просвітницьку роботу.

В цей нелегкий для України час, і для кожного українця зокрема, ви своєю творчою працею підтримуєте моральний дух наших мужніх воїнів, які захищають нашу державу від ворога, всього українського народу, а головне – робите все для того, щоб культура розвивалася і в сьогоднішніх непростих умовах, була живою та сучасною. Ви докладаєте всіх зусиль для того, щоб ми могли пишатися культурно-мистецькими здобутками Пасічнянської громади, вмієте повести за собою людей у світ прекрасного, та відіграєте провідну роль у збереженні духовної спадщини, народних традицій рідного краю.

Бажаю всім Вам невичерпного оптимізму, потужної енергії, втілення в життя своїх приголомшливих ідей та напрацювань. Міцного всім здоров’я, мирного неба над головою та Перемоги Україні. Нехай кожен день вашого життя дарує творче натхнення та життєві успіхи, людську вдячность за нелегку, але таку потрібну людям працю.

Зі святом Вас!

З повагою – Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда.