Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

9 листопада 2022 року Пасічнянська громада востаннє прощалася з загиблим від рук російським окупантів Героєм Назарієм Питлюком

8 листопада 2022 року кортеж з тілом загиблого пнівчанина 44-річного Назарія Ярославовича Питлюка зі сльозами на очах, навколішки, односельчани, однокласники, друзі та колеги зустрічали від початку села Пнів, де він народився та виріс, і до оселі де проживав з сім’єю.

А вже 9 листопада 2022 року тіло мужнього воїна велелюдною процесією до місця останнього спочинку проводжали рідні, односельчани та чисельні жителі Пасічнянської громади, побратими, духівники та представники влади Пасічнянської територіальної громади.

Заупокійну службу за загиблим, яку очолив протопресвітер Пнівського протопресвітеріату Коломийської єпархії УГКЦ отець-мітрат Богдан Михайлина, відслужили духівники у церкві «Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії» с. Пнів..

Поховали Героя з усіма почестями, під залпи почесної варти та Державний Гімн у виконанні духового оркестру, на новому пнівському цвинтарі.

Сумуємо і плачемо усі, бо втратили мужнього воїна, справжнього патріота, який чесно і до кінця виконував свій обов’язок громадянина, віддавши життя за вільне майбутнє у Незалежній, Богом благословенній Україні.

Наш Герой назавжди залишиться у наших серцях!

Слава Україні!

Вічна Слава нашим Героям!