Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Ремонт доріг в в громаді

За останні два роки в Пасічнянській територіальній громаді зрушилося питання капітального ремонту доріг.

” На 2022 рік ми домоглися суттєвого фінансування на дорогу “Битків-Білозорина” – 25 млн. грн., а також за підтримки народних депутатів та голови ОДА домоглися передачі дороги “Надвірна-Бистриця” (по нашій громаді даної дороги проходить 32 км.) в державну власність, що пришвидшить продовження її ремонту в 2022 році (за кошти з держбюджету).Отже в 2022 році в нас по плану ремонт дороги “Битків-Білозорина” на суму – 25 млн. грн” та дороги “Надвірна-Бистриця” в межах с. Зелена”- повідомив Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда.

А 2 лютого 2022 року державне підприємство “Дороги Прикарпаття” оголосило тендер на ремонт дороги “Битків-Білозорина” згідно проекту, який був виготовлений Пасічнянською сільською радою територіальної громади та переданий ДП “Дороги Прикарпаття” для оголошення тендеру. Тендер відбудеться 22 лютого 2022 року.

Багато клопіткої роботи зроблено та прикладено зусиль керівництвом громади як для підготовки проекту, так і для залучення фінансування робіт на ремонт дороги “Битків-Білозорина” з державного бюджету.