Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

При Максимецькому сільському будинку культури розпочав свою роботу гурток «Бісерне мистецтво»

Вироби з бісеру в наш час стали досить популярними, вишиті бісером картини, портрети, ікони, різноманітні іграшки та сувеніри, оригінальні авторські прикраси можна побачити чи не в кожному домі, а вишивка бісером та бісероплетіння стали захоплюючими заняттями як для дітей різних вікових категорій так і для дорослих.

Щоб дозвілля дітей та дорослим було цікавим і а корисним, та щоб розвинути в них художній смак, при Максимецькому сільському будинку культури створений і з лютого 2022 року почав діяти гурток «Бісерне мистецтво».

Майстер-класи учасницям гуртка (заняття гуртка проходять два рази в тиждень- в понеділок і п’ятницю з дванадцятої години), безкоштовно проводить знана не тільки в селі Максимець, а й за межами Надвірнянщини, талановита майстриня-вишивальниця та рукодільниця, учасниця та призерка різноманітних районних та обласних виставок та фестивалів декоративно-прикладного мистецтва Ганна Іванівна Щерб’юк.

Майстриня вже ознайомила своїх вихованців з різними видами бісеру, стеклярусу, методами їх кріплення, та нанизування на основу, вчить гуртківців азам плетіння та вишивці бісером.

І хоч відбулося всього два заняття, гуртківці з великою повагою ставляться до своєї наставниці, уважно дослухаються до її порад та настанов, під керівництвом майстрині набувають навичок у створенні різноманітних виробів з бісеру: вишивок, прикрас, квітів та іграшок.

Дівчата обіцяють своїй наставниці відвідувати всі заняття гуртка, бути старанними, розвивати свої творчі здібності та приводити на навчання і майстер-класи своїх друзів та знайомих.

Тож колектив Максимецького сільського будинку культури щиро запрошує всіх бажаючих віком від 7 років у гурток «Бісерне мистецтво». Ви зможете навчитися створювати сувеніри, іграшки, предмети інтер’єру, сучасні та традиційні прикраси з бісеру. Заняття гуртка «Бісерне мистецтво» будуть проходити два рази в тиждень- в понеділок і п’ятницю. Початок занять з 12:00 години.