Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

В Пасічнянській територіальній громаді активно проходить Зимовий Чемпіонат з міні-футболу

Футбол – гра, що без перебільшення користується популярністю в людей різного віку незалежно від професії і місця проживання. Не оминула любов до футболу і Пасічнянську територіальну громаду.

Тож до численних футбольних заходів в громаді, з ініціативи Пасічнянського сільського голови Андрія Гунди, вирішили додати ще один-започаткували Зимовий Чемпіонат Пасічнянської ТГ з міні-футболу, який за підтримки Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради стартував у неділю 30 січня 2022 року в с. Пасічна.

За першість в Зимовому Чемпіонаті серед команд Пасічнянської ТГ цього сезону змагаються 8 аматорських команд з Биткова, Білозорини, Зеленої, Пньова та Пасічної.

30 січня та 6 лютого 2022 року, на спортивних майданчиках зі штучним покриттям, в с. Пасічна та с. Пнів вже відбулися матчі 1-го, 2-го, та 3-го турів (всього, згідно календарного плану, заплановано провести 7 турів, по 4 матчі в кожному турі), які проходили згідно затверджених вимог червоної карантинної зони..

Всього в рамках трьох турів відбулось 12 матчів результати яких ви побачите в таблицях 1-3.

Арбітри Чемпіонату-Дмитро Прокопечко та Микола Макаро, секундант змагань-Ігор Зеленюк.

Продовжиться Зимовий Чемпіонат Пасічнянської ТГ з міні-футболу 13 лютого в с. Зелена на спортивному майданчику зі штучним покриттям. Початок матчів в 11:00 годині.