Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Розпочався новий футбольний сезон, в якому якісно стартували юнаки пасічнянської “Бистриці”, а також дорослі склади пнівської “Скелі”, зеленських “Горган” та битківського “Розсічу”

15 серпня розпочався новий футбольний сезон для аматорських футбольних клубів. Стартував Чемпіонат Надвірнянського району з футболу сезону 2021-2022 року серед ФК Першої ліги, в якому взяли участь 10 команд з Надвірнянщини, серед яких 4 футбольні клуби Пасічнянської територіальної громади: ФК “Скеля”(Пнів), ФК “Горгани”(Зелена), ФК Бистриця”(Пасічна), ФК “Розсіч(Нафтовик)”(Битків).

З юнацьких команд Пасічнянської ТГ вдало в новому футбольному сезоні стартували лише вихованці Володимира Клим’юка-футбольний клуб “Бистриця” з Пасічної, яким на виїзному матчі вдалося з рахунком 0:3 переграти господарів-пнівську “Скелю”.

Дорослим складам пофортунило більше-битківський “Розсіч”, який нарешті повернув собі назву, під якою вони виступали ще в 90-х роках, в гостях обіграв ФК “Надвірна” з рахунком 0:3 (всі три мячі в ворота суперників забив гравець “Розсічі” Володимир Юрчилюк), а пнівська “Скеля” в домашньому матчі з рахунком 6:0 перемогла пасічнянську “Бистрицю” (переможні м’ячі в ворота суперників забили Олег Заяць (1 м’яч), та Михайло Луців (5 м’ячів).

Футболісти зеленських “Горган” після гостьового матчу з ФК “Перерісль” (рахунок-1:5) теж повернулися з переконливою перемогою- з п’ятьма забитими м’ячами в ворота суперників.

Результати матчів з участю ФК Пасічнської ТГ дивіться в таблиці.