Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Село Пасічна — переможець конкурсу «Найгарніше українське село»

Село Пасічна, що у Надвірнянському районі Івано-Франківської області, яке є центром Пасічнянської територіальної громади,-переможець конкурсу «Найгарніше українське село» від ГС “Made in Ukraine” . За загальними результатами балів від народного голосування та професійного журі саме цей населений пункт здобув перемогу серед більш ніж 200 учасників.

  • Як саме обирався переможець?
  • Перший етап конкурсу: з 20 травня по 20 вересня відбувся прийом заявок від усіх бажаючих представників сіл, які хотіли розповісти Україні про свій населений пункт.
  • Другий етап конкурсу: з 25 вересня по 25 жовтня тривало голосування на сайті, в результаті якого 30 сіл, що набрали найбільше голосів, були внесені в short list для професійного журі. Кожне село отримало бали від 1 до 30 відповідно до кількості набраних голосів.
  • Третій етап конкурсу: професійне журі працювало з short list, де кожному селу виставлялася певна кількість балів. Журі оцінювало села з точки зору туристичних об’єктів, соціальної інфраструктури (готелів/зелених садиб, продукції села, закладів харчування), автентики. До складу професійного журі увійшли Юлія Савостіна, лідеркa Made in Ukraine та ідейна натхненниця проекту «Найгарніше українське село»; Олександр Крамаренко, український журналіст, головний редактор журналів «Кореспондент» та «Деньги.ua»; Марина Булацька, керівниця «Лавки Традицій»; Галина Григоренко, голова Держагентства з питань мистецтв; Мар’яна Олеськів, очільниця Державного агентства з розвитку туризму; Валерія Максіна, арт-директор проекту «Найгарніше українське село». 
  • Переможець був обраний за сумарним результатом балів від народного голосування та професійного журі. 

Отже переможець, село Пасічна Пасічнянської територіальної громади, яке вже завдяки участі в такому престижному конкурсі стало відоме на всю Україну, отримає 100 тисяч гривень на розвиток туристичної інфраструктури села від ГС Made in Ukraine.