Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

“Серцем єдиним, ми Україна!”.Команда “Бавовна” Білозоринської гімназії Пасічнянської ТГ посіла третє місце в другому етапі цього патріотично-мистецького обласного конкурсу

Переможці I-го (територіального) етапу патріотично-мистецького обласного конкурсу «Серцем єдиним, ми – Україна!» команда “Бавовна” Білозоринської гімназії взяла участь у 2-му (районному) етапі перегон. Захід відбувся 22 квітня в Надвірнському центральному міському публічному будинку культури. Громади району представило вісім команд закладів загальної середньої освіти.

Розпочався патріотичний захід хвилиною мовчання за українських воїнів та всіх хто загинув у боротьбі за Незалежність України.

Юні патріоти вражали глядачів піснями, танцями, віршами та театральними постановками. Школярі показали, що в серці кожного українця б’ється полум’я нескореності та відданості рідній землі.

Команда “Бавовна” дивувала глядачів своєю креативністю та оригінальністю. Юні таланти демонструючи патріотичні композиції, впевнено почуваючись на сцені.

Оцінювало виступи нашої молоді професійне журі, до якого ввійшли військові, митці, педагоги. Серед фахівців – начальник відділу культури Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради Олексій Томин. Вони оцінювали команди за трьома критеріями:
– проєкт про Героя рідного краю;
– логотип команди;
– творчий виступ на патріотичну тематику, що поєднує в собі елементи театрального, вокального, хореографічного, музичного напрямів.

Мета конкурсу – посилення національно-патріотичного виховання, підтримка талановитих та обдарованих дітей і сприяння їх психоемоційному розвантаженню.

За результатами журі команда “Бавовна” Білозоринської гімназії Пасічнянської територіальної громади посіла третє місце.

Проведення творчого конкурсу, ініціювала голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Заключний, 3-й етап обласного конкурсу « Серцем єдиним, ми – Україна!» відбудеться у травні в Івано-Франківську.