Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Щиро вітаємо ФК “Розсіч” з перемогою в фіналі зони “Ліги Європи”, а ФК “Скелю” з виходом у фінал зони “Ліги Чемпіонів” Благодійного турніру “Разом Ми Сильні”

Неділя 21 серпня в Пасічнянській громаді видалася щедрим днем на футбольні перемоги.

В фінальному матчі “Ліги Європи”району Благодійного турніру “Разом Ми Сильні” в півдтримку ЗСУ, який в неділю 21 серпня відбувся в м. Надвірна на стадіоні “Нафтовик” між командами ФК “Розсіч” (Битків)-ФК “Колос” (Парище), за результатами післяматчевих пенальті (див. таблицю 1) перемогу отримала, та стала переможцем “Ліги Європи”, футбольна команда битківського “Розсічу”.

З перемогою футболістів “Розсічі” щиро привітав голова Надвірнянської районної асоціації футболу Руслан Нестерук та вручив команді сувеніри з символікою НРАФ та футбольний м’яч.

Матч 1/2 фіналу “Ліги Чемпіонів” району Благодійного турніру “Разом Ми Сильні” між командами ФК “ЯСТРУБ” (Поляниця)-ФК “СКЕЛЯ”(Пнів), який теж відбувся цього дня на “Нафтовику” і також не обійшовся без післяматчевих пенальті, закінчився перемогою (див. таблицю 2) пнівської “Скелі”.

Фінальний матч “Ліги Чемпіонів” району Благодійного турніру “Разом Ми Сильні” між ФК “СКЕЛЯ”(Пнів)- ФК “НАДВІРНА”, яка є переможцем першого півфіналу, відбудеться в СЕРЕДУ 24 СЕРПНЯ В МІСТІ НАДВІРНА НА СТАДІОНІ “НАФТОВИК”. ПОЧАТОК МАТЧУ о 16:00 ГОДИНІ.