Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

У неділю 12 листопада 2023 року парафіяни церкви «Святого Священномученика Йосафата», що в присілку Битківчик Пасічнянської громади відзначили престольне свято

У неділю 12 листопада 2023 року парафіяни церкви «Святого Священномученика Йосафата», що в присілку Битківчик Пасічнянської громади відзначали престольний празник Священномученика Йосафата Кунцевича, українського святого, великого апостола й мученика за святу віру та єдність Христової.

Розділити радість храмового свята парафії прибули священнослужителі Коломийської єпархії УГКЦ та численні віряни. Божественну Літургію очолив отець – мітрат Богдан Михайлина – декан Пнівського деканату, разом з яким співслужили: настоятель церкви «Святого Священномученика Йосафата» о. Андрій Будзак та священники Пнівського, Надвірнянського та Ланчинського деканатів.

Віряни разом духовними отцями в цей день звернулись до Всевишнього з щирою молитвою за єднання, за мир, за Перемогу над російським окупантом, за українських воїнів та Боже їхнє благословіння. В особливий спосіб всі присутні разом з священниками молилися та просили допомоги у Бога за мужніх воїнів 68 бригади, які в теперішній час піддаються важкій атаці з боку ворожої росії.

З святковою проповіддю до присутніх у храмі звернувся отець –декан Богдан Михайлина, який роздумував над чеснотами та прикладом життя покровителя парафії – Священномученика Йосафата Кунцевича, 400-річчя від мученицької смерті якого в 2023 році відзначають вірні Христової Церкви.

Після завершення Святої Літургії, отець декан привітав усіх парафіян та гостей парафії, українських воїнів, які перебувають на передовій, з храмовим празником та побажав всім здоров’я, Божого благословіння та многих літ.

З вітальним словом до вірян звернувся настоятель церкви «Святого Священномученика Йосафата» о. Андрій Будзак, який подякував за спільну молитву церковному хору, духовним отцям, які в такий важкий час служать українському народу; братсту та сестринству та тим вірянам, які спільними зусиллями організували парафіяльне свято; всім жертводавцям, які своїми пожертвами спричиняють красу Божого Храму. До привітань приєднався парох села Пасічна, о. Олексій Гуляк, який від імені отця –декана та всіх священників присутніх на храмовому святі подякував настоятелю Церкви «Святого Священномученика Йосафата» о. Андрію Будзаку за молитовну духовну радість, яка об’єднала всіх в той недільний святковий день в церкві Святого Священномученика Йосафата.

Після Літургії усі вийшли на подвір’я, де відбулося Водосвяття та окроплення вірних свяченою водою.