Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

У Пасічнянській громаді з шаною та почестями провели в останню путь загиблого військовослужбовця Василя Крамара

Пасічнянська громада в жалобі… 1 липня 2022 року рідні та близькі, односельчани, друзі, бойові побратими прндставники влади територіальної громади провели в останню путь військовослужбовця територіальної оборони, жителя села Мозолівка 1973 року народження, Василя Дмитровича Крамара, який загинув в російсько-українській війні.

…Василь Крамар мав багато планів на життя, однак все перекреслила війна і з перших днів повномасштабної війни Росії проти України, записавшись добровольцем в місцеву територіальну оборону, він пішов захищати незалежність та територіальну цілісність своєї держави.

Сумна звістка про його загибель надійшла в Пасічнянську громаду 28 червня, а 30 червня траурний кортеж з тілом війсьськовослужбовця, захисника України Василя Крамара, на колінах, зі сльозами на очах, з квітами, лампадками та державними прапорами в руках, живим коридором Слави зустріли сотні жителів села Пнів та с. Мозолівка.

Поховали загиблого Героя на кладовищі села Пнів як справжнього воїна, який до кінця був вірним присязі захищати Україну і віддав своє життя за те, щоб ми могли жити на своїй землі.

Василь Крамар залишив у глибокій скорботі маму, дружину, дочку, онуків, рідних та друзів та бойових побратимів.

…Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про Василя Крамара стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних та близьких, друзів та бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Щирі співчуття рідним та близьким покійного з приводу цієї непоправної втрати, біль від якої не вгамують жодні слова. Сумуємо разом із вами, низько схиляємо голови у скорботі.

Царство Небесне Тобі ,Василю…

Світла пам`ять усім загиблим захисникам!