Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

В Пасічнянській громаді відбувся черговий благодійний турнір із міні-футболу на підтримку ЗСУ

В благодійному Кубку Пасічнянської ТГ з міні-футболу серед трудових колективів різних сфер діяльності, який в неділю 3 липня відбувся на спортивному майданчику Пасічнянського ліцею, взяли участь шість футбольних команд які були поділені на дві групи.

В групі «А» змагались: команда колективу цеху технологічного транспорту НГВУ «Надвірнанафтогаз» ПАТ «Укрнафта», команда ДП «Івано-Франківський лісгосп» і команда адміністрації Пасічнянської сільської ради, а в групі «В»: команда Національної гвардії України, команда Пасічнянського газопереробного цеху (ПГПЦ) Долинського газопереробного заводу та команда ТВНГ-1.

Перед початком Кубкового турніру всіх учасників від імені Пасічнянського сільського голови Андрія Гунди привітав арбітр турніру Дмитро Прокопечко, спортінструктор відділу молоді та спорту Ігор Зеленюк та командир батальйону Національної гвардії України Василь Пицак, які побажали командам-учасникам бойового духу та командної гри.

В рамках Кубкового турніру відбулось шість основних матчів, два півфінальні матчі, матч за третє місце та фінальний матч який визначив фіналіста Кубкового турніру.

Впродовж матчів, які розпочинались хвилиною мовчання за загиблими захисниками України, команди демонстрували неабияку професійну майстерність та волю до перемоги.

За результатами напружених та емоційних матчів переможцями турніру стали наступні команди:

І місце – команда Національної гвардії України;

ІІ місце – команда колективу цеху технологічного транспорту НГВУ «Надвірнанафтогаз» ПАТ «Укрнафта»;

ІІІ місце – команда Пасічнянського газопереробного цеху (ПГПЦ) Долинського газопереробного заводу

Переможців благодійного міні-футбольного турніру на підтримку ЗСУ нагородили пам’ятними Кубками, а команди які не ввійшли в трійку призерів змагань нагородили пам’ятними відзнаками «Учасник Кубка Пасічнянської ТГ на підтримку ЗСУ серед трудових колективів різних сфер діяльності».

Також в окремих номінаціях визначили:

кращим воротарем – Руслана Запотічного (команда Національної гвардії України,

кращим бомбардиром – Миколу Струка (команда Національної гвардії України, 7 забитих м’ячів),

а кращим гравцем – Василя Бенюка (колективу цеху технологічного транспорту НГВУ «Надвірнанафтогаз» ПАТ «Укрнафта»).

Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда, підводячи підсумки благодійного турніру, подякував командам-учасникам за волю до перемоги та запросив всіх приєднатися до чергового благодійного турніру який відбудеться на інших спортивних локаціях вже наступної неділі, 10 липня 2022 року, і наголосив, що навіть в час військового стану громада має розвиватися і не забувати про культуру і спорт.

Організатори змагань дякують командам за участь у турнірі на підтримку ЗСУ та всім, хто долучився до збору коштів які будуть направлені на підтримку наших захисників.

Віримо, що війна скоро обов’язково закінчиться нашою ПЕРЕМОГОЮ!

Разом ми сильні!

Все буде Україна.