Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

У Пасічнянській територіальній громаді відбувся турнір з волейболу

23 січня 2022 році в спортивному залі Пасічнянського ліцею відбувся турнір з волейболу серед команд Пасічнянської територіальної громади.

В волейбольному турнірі, який проведений з метою популяризації занять волейболу та підвищення спортивної майстерності серед жителів громади за ініціативи Пасічнянського сільського голови Андрія Гунди та при підтримці Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради, взяли участь збірні селища Битків, сіл Зелена, Пасічна, Пнів та збірна адміністрації Пасічнянської сільської ради.

Кожна гра була цікавою та змістовною, адже всі команди змагались за звання переможця турніру, тож у підсумку проведених матчів ПЕРШЕ місце посіла команда с. Зелена,

на ДРУГУ сходинку піднялись волейболісти с. Пасічна,

а бронзовими призерами змагань стала команда с. Пнів.

Учасників змагань привітали, вручили Кубки та пам’ятні медалі переможцям і призерам змагань Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда та депутат Пасічнянської сільської ради Микола Сенатович. Переможець турніру, збірна села Зелена, отримала з рук організаторів змагань додатковий приз-волейбольний м’яч.

Також сільський голова проінформував присутніх, що в неділю, 30 січня, в с. Пасічна стартує Кубок Пасічнянської ТГ з футзалу серед сільських команд нашої громади, який попередньо буде складатися з п’яти турів, та запросив всіх бажаючих взяти участь в цьому спортивному турнірі. Як зазначив Андрій Гунда, Кубкові матчі будуть почергово відбуватися в усіх населених пунктах Пасічнянської територіальної громади.