Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

В Пасічнянській громаді відбудеться Благодійний футбольний турнір на підтримку ЗСУ, присвячений Дню пам’яті захисників Україн

Турнір організовується Управлінням освіти культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради, при підтримці сільського голови Андрія Гунди, та має благодійну мету- збір коштів для ЗСУ, пропаганду здорового способу життя, популяризацію та розвиток футболу в Пасічнянській громаді.

В Благодійному турнірі, який буде проходити на двох спортивних локаціях, в с. Пасічна та с. Пнів, візьмуть участь п’ятьаматорських футбольних клубів Пасічнянської та ФК «Лісоруб» Поляницької громади.

Згідно жеребкування команди поділені на дві групи, по три команди в кожній групі.

В на спортивній локації в с. Пасічна матчі групового етапу проведуть футбольні клуби «Фортуна» (Пнів), «Бистриця (Пасічна) та Лісоруб» (Бистриця), а в с. Пнів зіграють матчі групового тиурніру футбольні клуби «Розсіч» (Битків), «Горгани» (Зелена) та «Скеля» (Пнів).

Матч ділиться на два тайми, кожен тайм по 30 хвилин.

Календар ігор Благодійного турніру дивіться в таблиці.

Матч за Третє місце, фінальний матч, та церемонія нагородження відбудуться в с. Пасічна після закінчення всіх матчів групового етапу.

Початок турніру на обох локаціях об 11:00 годині.