Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

В Пасічнянській громаді відзначили професійне свято працівників освіти

Вже другий рік професійне свято працівників освітньої галузі, яке з 1994 року святкується у першу неділю жовтня, опалене війною. Але, як і раніше, потрібно в урочистій обстановці вітати вчителів, які в час війни успішно продовжують забезпечувати якісною освітою наймолодших жителів нашої країни попри усі труднощі, та відзначити їхній важливий, неоціненний внесок.

Тож напередодні професійного свята у святковій залі Пнівського ліцею, яка зустрічала всіх виставкою “Дари осені” та святково оформленою фотозоною, з нагоди Дня працівників освіти України відбувся урочистий захід який об’єднав велику дружню родину освітян Пасічнянської громади.

Словами великої вдячності за невтомний творчий пошук та самовідданість обраній професії відкрили освітянську святкову зустріч ведучі Олександра Дирда та Богдан Михайлюк.

Хвилиною мовчання, та піснею –реквіємом «Пливе кача» у виконанні хору культури та освіти Пасічнянської громади “Тандем”, педагоги вшанували пам’ять всіх загиблих українців за Волю і Незалежність України.

Ведучі з вдячністю розповіли про освітян Пасічнянської громади, які заради нашої безпеки та миру перебували та й зараз перебувають на передовій захищаючи нашу державу від російського окупанта. Це директор Битківського ліцею Ігор Амосович Тарасюк, вчитель української мови та літератури Битківського ліцею Василь Іванович Ломпас, вчитель фізичного виховання Пнівського ліцею Віталій Іванович Пуканюк, вчитель Захисту України Зеленського ліцею Микола Васильович Токарук, які мужньо, з перших днів війни, змінили шкільні класи на сирі окопи. Їхні імена повинен знати кожен, та пишатися і надихатися їхньою мужністю та сміливістю.

З вітальним словом до освітян звернулися: заступник начальника відділу освіти Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради Тетяна Кричовська, сільський голова Андрій Гунда, начальник Управління освіти, культури, молоді та спорту Надія Тимчук, які завітали на урочистий захід, щоб привітати педагогів з професійним святом та вшанувати їхню нелегку працю на освітянському фронті.

🔷«Сьогодні ми проживаємо в час війни, в час коли найбільша підтримка потрібна нашим дітям, час, коли діти хочуть почути добре слово вчителя, навчатися в безпечних умовах. І саме ви, дорогі вчителі, приклали до цього чимало зусиль щоб наші діти навчалися у безпечному освітньому середовищі»- відмітила у своєму виступі керівник освітян Пасічнянської громади Надія Тимчук.

Також Надія Тимчук в своєму вітальному виступі наголосила, що саме завдяки працелюбності педагогів, учні навчальних закладів Пасічнянської громади беруть участь у різних конкурсах, проектах, в яких здобувають багато призових місць, здали успішно національний мультипредметний тест, а кращі учні та та їхні вчителі отримали грошові винагороди за програмою «Обдарована громада», яка з ініціативи Пасічнянського голови Андрія Гунди та директорів ліцеїв розроблена та успішно діє в Пасічнянській територіальній громаді.

«За вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку освіти шляхом проявлення мужності, сили духу, патріотизму та відваги, дієвий внесок у захисті державного сувернітету та територіальної цілісності, що наближає Україну до перемоги та з нагоди відзначення Дня працівника освіти України» Почесними Грамотами від голови Пасічнянської сільської ради, нагороджені: директор Битківського ліцею ІГОР АМОСОВИЧ ТАРАСЮК, учитель фізичного виховання Пнівського ліцею ВІТАЛІЙ ІВАНОВИЧ ПУКАНЮК, учитель Захисту України Зеленського ліцею МИКОЛА ВАСИЛЬОВИЧ ТОКАРУК, учитель української мови та літератури Битківського ліцею ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ ЛОМПАС.

«За неоціненний внесок у розвиток освіти нашої громади багаторічну плідну діяльність та високий професіоналізм, за невтомну, самовіддану повсякденну працю, відповідальну місію та з нагоди відзначення Дня працівника освіти» Подяки від голови Пасічнянської сільської ради отримали вчителі – ветерани освітньої галузі, які зараз перебувають на заслуженому відпочинку: вчителька математики Пнівського ліцею ГРЕЧУХ ЗОРЯНА АНДРІЇВНА, вчителька Битківського ліцею ЛОМПАС ПАРАСКА МИКОЛАЇВНА, вчителька Пасічнянського ліцею ДРОНЮК АНАСТАСІЯ ГРИГОРІВНА, вчителька Зеленського ліцею КОРЧУК ГАННА ВАСИЛІВНА.

Грамотою Управління освіти, культури, молоді та спорту, Пасічнянської сільської ради «За вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління, натхненну й плідну працю, високу професійну майстерність та з нагоди відзначення Дня працівників освіти» нагородили: директора Зеленського ліцею ДЕМ’ЯНЧУКА ТАРАСА БОГДАНОВИЧА, директорку Битківської початкової школи №1 МУРИНКУ ГАЛИНУ БОГДАНІВНУ, заступника директора з виховної роботи Пасічнянського ліцею ПРИСТАЯ ВАСИЛЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА, заступника директора з навчально – виховної роботи початкових класів Пнівського ліцею ОЛІЯРЧУК МАРІЮ РОМАНІВНУ, голову предметно-методичної комісії художньо-естетичного циклу та національно-патріотичного виховання ДИРДУ ОЛЕКСАНДРУ МИКОЛАЇВНУ, а також вчителів навчальних закладів Пасічнянської громади:

Пасічнянського ліцею – КРАВЦІВ НАДІЮ ЯРОСЛАВІВНУ, ГРИНІШАК НАДІЮ ПЕТРІВНУ, ДУХОВИЧ ОЛЕКСАНДРУ МИКОЛАЇВНУ, ЛЕСЮК МАРІЮ ВАСИЛІВНУ;

Пнівського ліцею – НИКОЛАЙЧУК ІРИНУ ЯРОСЛАВІВНУ, ШПИТКО СНІЖАНУ ВІКТОРІВНУ, ВІРСТУ АНДРІЯ МИХАЙЛОВИЧА, КОСМІРАКА ЯРОСЛАВА ВАСИЛЬОВИЧА;

Битківського ліцею – БЕДРІЙ ЛЮБОВ ВАСИЛІВНУ, БЕНЮК ДАРІЮ ІВАНІВНУ, ГУНДУ МАРІЮ ДМИТРІВНУ, ГОСЕДЛО ГАЛИНУ МИХАЙЛІВНУ, РУДЕЙЧУК ТЕТЯНУ ЯРОСЛАВІВНУ;

Зеленського ліцею – ОСЬОДЛО ОЛЕКСАНДРУ СТЕПАНІВНУ, КУРЧУК ГАЛИНУ МИКОЛАЇВНУ, ОСТАШУКА ІГОРА МИХАЙЛОВИЧА;

Білозоринської гімназії – БУДЗАК ІРИНУ РОМАНІВНУ, АНДРУСЯК МАРІЮ МИКОЛАЇВНУ, ОСТАШУК ОЛЕКСАНДРУ ЮРІЇВНУ;

Черниківської гімназії – КЛЮШТУ АНАСТАСІЮ ДМИТРІВНУ, ГОЦАНЮК ЛЮБОВ ВАСИЛІВНУ, ДУНЕЦЬ РОМАНУ ОЛЕКСІЇВНУ;

Максимецької гімназії – ЯРЕМЧУК ОЛЬГУ ПЕТРІВНУ, ДЗЕБЧУКА ІВАНА ПЕТРОВИЧА, асистент вчителя вчителя – ДЗЕБЧУК ТЕТЯНУ ІВАНІВНУ;

Битківської початкової школи №1 – ЯВОРСЬКУ ОКСАНУ МИКОЛАЇВНУ;

Битківської початкової школи №2 – БУКАТЮК МАРІЮ ВАСИЛІВНУ;

Зеленської початкової школи – ГРИЦЮК ОЛЬГУ ОЛЕКСІЇВНУ;

Грамоту Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради «За сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, підготовку до опалювального сезону, та з нагоди відзначення Дня працівників» отримав кочегар Зеленського ліцею ТОКАРУК ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ.

Також Подякою від Управління освіти, культури молоді та спорту Пасічнянської сільської ради «За невтомну самовіддану повсякденну працю, порядність та сумлінність, відповідальність та наполегливість під час виконання службових обов’язків, та з нагоди відзначення дня працівника освіти» нагороджена бухгалтерка централізованої бухгалтерії Управління ОКМС КОСМІРАК ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА.

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували світлу пам’ять колеги, педагога, керівника, який багато років свого життя доклав зусиль у розвиток освіти, колишнього директора Пнівського ліцею Олега Михайловича Фединяка.

Поміж святкових виступів та нагород освітян вітали: хор культури та освіти Пасічнянської громади «Тандем», вокальний ансамбль вчителів «Либідь», вокальний колектив учнів Зеленського ліцею, та наймолодші школярі Пнівського ліцею –учні 1 «Б» класу, які подарували всім яскраві концертні номери у талановитому виконанні та гарний, піднесений настрій винуватцям свята.

Всі запрошені на свято педагоги та гості мали змогу переглянути відеоролики про волонтерську діяльність закладів освіти, які взяли на себе місії допомагати фронту і вимушеним переселенцям, та відеовітання від учнів всіх навчальних закладів Пасічнянської територіальної громади. Вдячні школярі дякували своїм вчителям за те, що вони своїм прикладом, своєю працею дають їм не лише знання, а й вчать бути достойними людьми, патріотами та любити рідну Україну. Тож хай праця освітян буде увінчана повагою дітей та вдячністю батьків