Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

В Пасічнянській громаді завершився пісенний онлайн-конкурс «Голос громади-2022. Патріотичні пісні» та визначені його переможці.

З 16 по 28 червня 2022 року в Пасічнянській територіальній громаді тривав пісенний онлайн-конкурс «Голос громади-2022. Патріотичні пісні», який цього року, в зв’язку з військовим станом, проходив в режимі ONLINE.

Пісенний конкурс організовував та провів, з метою підтримки бойового духу воїнів Збройних Сил України, які мужньо захищають на передовій нашу державу від російських окупантів, та з метою підтримки творчого потенціалу закладів культури, що були зруйновані під час бойових дій, відділ культури, Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради.

Партнерами конкурсу виступили Івано-Франківська студіїя звукозапису «Indigo musik» та студіїя відеозапису «Відеостудія VideoProfi».

В пісенному конкурсі, що складався з двох етапів і головною умовою якого було виконання патріотичних пісень, взяли участь та надіслали відеозаписи пісень у власному виконанні 14 учасниць та учасників різних вікових категорій. Конкурсанти, за умовами конкурсу, були поділені на дві вікові категорії: «до 14 років» і «від 14 років».

Рішенням конкурсного журі всі учасники, які зареєстувались на участь у пісенному онлайн-конкурсі та надіслали відеозаписи патріотичної пісні у власному виконанні у терміни визначені умовами конкурсу, були допущені до другого туру і взяли участь у глядацькому голосуванні.

Всі обрані журі відеозписи пісень конкурсантів були 25 червня 2022 року були опубліковані в мережі Facebook в загальнодоступній групі «Культура. Спорт. Дозвілля. Пасічнянської територіальної громади» (https://www.facebook.com/groups/812022462681583) , де всі глядачі змогли переглянути виступи конкурсантів, та оцінити виконання пісні лайком чи вподобайкою.

За результатами глядацького голосування, яке проходило з 25 червня до 15.00 години 28 червня 2022 року, за кількістю переглядів, лайків та вподобайок переможцем пісенного онлайн-конкурсу «Голос громади-2022. Патріотичні пісні» в категорії «до 14 років» стала десятирічна АНГЕЛІНА ПІТЧУК з с. Пасічна , яка брала участь в конкурсній програмі з піснею “Ми за мир” на слова Марічки Білінської (Гошовської), Оксани Первови-Рошки та музику Оксани Первови-Рошки.

В категорії «від 14 років» переможцем пісенного онлайн-конкурсу «Голос громади-2022. Патріотичні пісні», за кількістю переглядів, лайків та вподобайок, визнано шістнадцятирічну битківчанку МАРІЮ ДМИТРУК, за виконання пісні “Живи” на слова та музику Юлії Рознен (Юлії Борозненко).

Переможці пісенного онлайн-конкурсу «Голос громади-2022. Патріотичні пісні» АНГЕЛІНА ПІТЧУК (категорія «до 14 років») та МАРІЯ ДМИТРУК (категорія «від 14 років») , від партнера онлайн –конкурсу, Івано-Франківської студії «Indigo musik», як нагороду за перемогу в пісенному конкурсі отримають приємний подарунок-запис пісні в професійній студії. а також безкоштовну відеозйомку кліпу на пісню у власному виконанні від студії відеозапису «Відеостудія VideoProfi», колективу якої дуже сподобався виступ талановитих конкурсанток.

Всі учасники пісенного онлайн-конкурсу «Голос громади-2022. Патріотичні пісні» в Пасічнянській територіальній громаді будуть нагороджені сертифікатами від організаторів «Голосу громади-2022. Патріотичні пісні».

Про нагородження та отримання призів всіх учасників пісенного онлайн-конкурсу буде повідомлено особисто.