Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

В Пасічнянській ТГ, в рамках програми «Духовна опіка» для дітей Пасічнянської громади», стартував спільний проект «Простір дружній до дитини»

З першого понеділка весни, який в 2023 році припадає на 6 березня, для дітей Пасічнянської громади відкрив свої обійми «Простір дружній до дитини» – спільний проект, який в рамках програми «Духовна опіка» для дітей Пасічнянської громади», Пасічнянська ТГ в партнерстві з духовенством громади та представниками Благодійної організації «Caritas» розпочала втілювати в життя.

Перші зустрічі діток з соціальними педагогами БО «Caritas» відбулися зразу на двох локаціях- в Зеленській сільській бібліотеці та Молодіжному просторі «Пнівська сільська бібліотека».

Діточкам в «Просторі…» було захопливо та весело, адже заняття з ними були проведені в цікавій, інтерактивно-нестандартній формі. Юні жителі громади долучилися до цікавих ігор та квестів, знайшли собі нових друзів.

Чудовим та несподіваним завершенням роботи «Простору…» цього дня в Зеленій та Пньові стали подарунки для всіх діток, які завітали на перші заняття з соціальними педагогами Карітасу.

В ВІВТОРОК 7 БЕРЕЗНЯ позашкільні гурткові навчально-виховні заняття спільного проекту «Простір дружній до дитини» для ДІТЕЙ ВІКОМ ВІД 6 до 14 РОКІВ, який в рамках програми «Духовна опіка» для дітей Пасічнянської громади», втілює в життя Пасічнянська ТГ в партнерстві з духовенством громади та представниками Благодійної організації «Caritas», відбудуться В СЕЛИЩІ БИТКІВ , В МОЛОДІЖНОМУ ПРОСТОРІ «БИТКІВСЬКА СІЛЬСЬКА БІБЛІОТЕКА» ( другий поверх адмінприміщення Битківського старостинського округу), та В СЕЛІ ЧЕРНИК в приміщенні ЧЕРНИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ БІБЛІОТЕКИ.

Заняття будуть проходити з 14: 00 години до 16:00 години.