Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким загиблого Захисника України, уродженця села Пнів ВАСИЛЯ ЮРІЙОВИЧА ЗІНИКА

В боротьбі за Незалежність України та спокій кожного з нас загинув

ВАСИЛЬ ЮРІЙОВИЧ ЗІНИК

уродженець села Пнів, військовослужбець Збройних Сил України.

Василь Юрійович Зіник, уродженець села Пнів, народився 14 січня 1980 року, навчався в Пнівській ЗОШ I-III ступеня, до початку повномасштабного вторгнення росії в Україну проживав в селі Лісна Тановиця. Василь був добрий чоловік, люблячий батько, професіонал своєї справи, патріот України, який з перших днів війни і до останньогосвого подиху виконав свій обов’язок – захищати рідну землю від окупантів.

…Останнім спочинком загиблого Героя стане цвинтар села Лісна Тарновиця, рідного села дружини загиблого військовослужбовця.

В цей гіркий час всі ми схиляємо голови в скорботі та жалобі за загиблим Василем, та висловлюємо щирі співчуття родині, близьким та друзям з приводу загибелі нашого краянина. Нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував. Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі. Нехай душа загиблого Василя, який віддав життя за Україну знайде вічний спокій…

Герої не вмирають!

В глибокій скорботі – Пасічнянський сільський голова, колектив апарату, депутатський корпус, виконавчий комітет Пасічнянської сільської ради та працівники Пнівського старостинського округу.