Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

В Пасічнянській ТГ відбувся Відкритий турнір з тенісу

1 квітня 2023 року, в спортивному залі Пнівського ліцею, Управлінням освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради разом з Івано-Франківським центром фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх “було проведено фізкультурно – оздоровчий захід соціального проекту “Активні парки – локації здорової України” – Відкритий турнір Павсічнянської ТГ з тенісу в якому взяли участь 10 жителів громади різної вікової категорії (від 20 до 60+).

За результатами турніру ПЕРШЕ місце посів Микола СЕНАТОВИЧ (с. Пасічна), ДРУГЕ місце виборов житель смт. Битків Анатолій ГЛІНСЬКИЙ, ТРЕТЄ місце завоював житель Биткова Іван ЗАЛОЗЕЦЬКИЙ.

Микола Сенатович, переможець Турніру нагороджений Кубком Пасічнянської територіальної громади. Призери Турніру отримали в нагороду медалі за 1, 2, та 3 місце. Також всі учасники Відкритого Турніру з настільного тенісу Пасічнянської ТГ отримали Грамоти від Івано-Франківського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.

Дякуємо нашим воїнам – захисникам за те маємо змогу розвивати в громаді різні види спорту. Разом переможемо.