В Пасічнянському ліцеї відбулись змагання з футзалу серед юнаків до 13 років
17 грудня в спортивному залі Пасічнянського ліцею були проведені змагання з футзалу серед юнаків до 13 років на Кубок Пасічнянської ОТГ.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/8-768x1024.jpg)
В футзальному турнірі, приуроченому Дню Святого Миколая, взяли участь команди Битківського, Зеленського, Пасічнянського та Пнівського ліцеїв.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/1-2-1024x739.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/2-2-1024x810.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/3-1-1024x808.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/4-1024x746.jpg)
Матчі між командами (а було проведено шість двотаймових матчів) відбувались у напруженій безкомпромісній боротьбі, оскільки кожна команда прагнула здобути перемогу. Юні спортсмени показали неабияку наполегливість, спритність, майстерність у володінні м’ячем, тактичні здібності, витривалість та чудову гру. Всі учасники отримали безліч позитивних емоцій від гри. Особливо гаряче було під час останьої гри між командами Пасічнянського та Пнівського ліцею, в якій перемогу під час двох додаткових таймів (основний, двотаймовий матч завершився внічию 1:1) несподівано отримала команда Пнівського ліцею.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/8.1-1024x768.jpg)
Отже переможцями змагань та володарем Кубка Пасічнянської ТГ стала команда Пнівського ліцею.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/15-1024x798.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/13-1-717x1024.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/14.1.-1024x768.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/14-2-715x1024.jpg)
ДРУГЕ місце посіли господарі турніру, команда Пасічнянського ліцею.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/16-1024x768.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/11-1-677x1024.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/12-1-768x1024.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/12.1.-1024x882.jpg)
ТРЕТЄ місце у футзальної команди Битківського ліцею.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/18-1024x694.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/9-1-744x1024.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/10-1-722x1024.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/10.1-1024x768.jpg)
Після закінчення всіх ігор відбулася урочиста церемонія нагородження в якій взяли участь Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда, заступник Пасічнянського сільського голови Володимир Крошков, начальник Управіління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради Надія Тимчук та спортінструктор Ігор Зеленюк.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/6-1-1024x768.jpg)
Посадовці привітали команди та їх наставників з успішним завершенням футзальних змагань серед юнаків та вручили команді Пнівського ліцею Кубок Переможця. Кубки отримали і бронзові та срібні призери турніру. Учасники всіх команд також отримали пам’ятні медалі турніру та солодкі подарунки до Дня Святого Миколая, а Пасічнянський сільський голова вручив господарям турніру, Пасічнянському ліцею, комплект м’ячів.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/20-1024x768.jpg)