Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

В Пасічнянському ліцеї відбулись змагання з футзалу серед юнаків до 13 років

17 грудня в спортивному залі Пасічнянського ліцею були проведені змагання з футзалу серед юнаків до 13 років на Кубок Пасічнянської ОТГ.

В футзальному турнірі, приуроченому Дню Святого Миколая, взяли участь команди Битківського, Зеленського, Пасічнянського та Пнівського ліцеїв.

Матчі між командами (а було проведено шість двотаймових матчів) відбувались у напруженій безкомпромісній боротьбі, оскільки кожна команда прагнула здобути перемогу. Юні спортсмени показали неабияку наполегливість, спритність, майстерність у володінні м’ячем, тактичні здібності, витривалість та чудову гру. Всі учасники отримали безліч позитивних емоцій від гри. Особливо гаряче було під час останьої гри між командами Пасічнянського та Пнівського ліцею, в якій перемогу під час двох додаткових таймів (основний, двотаймовий матч завершився внічию 1:1) несподівано отримала команда Пнівського ліцею.

Отже переможцями змагань та володарем Кубка Пасічнянської ТГ стала команда Пнівського ліцею.

ДРУГЕ місце посіли господарі турніру, команда Пасічнянського ліцею.

ТРЕТЄ місце у футзальної команди Битківського ліцею.

Після закінчення всіх ігор відбулася урочиста церемонія нагородження в якій взяли участь Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда, заступник Пасічнянського сільського голови Володимир Крошков, начальник Управіління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради Надія Тимчук та спортінструктор Ігор Зеленюк.

Посадовці привітали команди та їх наставників з успішним завершенням футзальних змагань серед юнаків та вручили команді Пнівського ліцею Кубок Переможця. Кубки отримали і бронзові та срібні призери турніру. Учасники всіх команд також отримали пам’ятні медалі турніру та солодкі подарунки до Дня Святого Миколая, а Пасічнянський сільський голова вручив господарям турніру, Пасічнянському ліцею, комплект м’ячів.