Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

В Пнівському СБК відбулися урочисті заходи з нагородження бронзових призерів ЧР з футболу сезону 2020-2021 року-ФК “Скеля”

За підсумками Чемпіонату Надвірнянського району з футболу сезону 2020-2021 року серед дорослих команд Першої ліги Пнівський футбольний клуб «Скеля» зайняв ТРЕТЄ місце та став бронзовим призером Чемпіонату району з футболу.

З цієї нагоди 25 липня 2021 року в Пнівському сільському будинку культури, після закінчення товариського матчу між ФК «Скеля» та ФК «Яструб» (матч завершився перемогою «Скелі» з рахунком 6:4), вся дружня футбольна родина ФК «Скеля» зібралася на урочистий захід, щоб вшанувати футбольні досягнення села Пнів та з нагоди нагородження гравців футбольного клубу «Скеля».

В церемонії нагородження взяли участь начальник Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради Надія Тимчук, староста Пнівського старостинського округу Василь Гладиш, тренер футбольного клубу «Скеля» Ігор Зеленюк, голова громадської спортивної організації (ГСО) «Скеля» Михайло Войсович.

Отже Грамотами та бронзовими медалями від Надвірнянської районної федерації футболу за почесне Третє місце в Чемпіонаті Надвірнянського району з футболу сезону 2020-2021 року серед дорослих команд Першої ліги нагороджені гравці ФК «Скеля»: Сергій Шльомей, Андрій Солтицький, Михайло Плитус, Олег Заяць, Тарас Берчак, Микола Лаврів, Євген Урсу, Василь Бенюк, Тарас Дутчак, Володимир Юрчилюк, Богдан Олійник, Вадим Кияшко, Ярослав Обруб’як, Ярослав Панасюк, Віталій Андріїв, Володимир Саксон, капітан команди Володимир Войсович.

Грамотою НРФФУ « За високий професіоналізм щодо підготовки гравців ФК «Скеля» до ЧР та Кубка району з футболу» нагородили тренера футбольної команди «Скеля» Ігора Зеленюка, а Грамоту НРФФ «За високу громадську позицію, за допомогу ФК «Скеля» щодо підготовки гравців до ЧР та Кубка району з футболу» отримав голова ГСО «Скеля» Михайло Войсович.

Також Грамоти від Надвірнянської районної федерації футболу за підсумками ЧР з футболу 2020-2021 рр. отримали начальник Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради Надія Тимчук, староста Пнівського старостинського округу Василь Гладиш, активний вболівальник ФК «Скеля» Василь Сіщук (який додатково отримав матеріальну допомогу від ГСО «Скеля»), відеооператор Володимир Питлюк.Традиційно, за результатами всіх ігор , щороку визначають кращих гравця та бомбардира Чемпіонату. Отже статуетку «Кращий гравець» з рук Ігора Зеленюка та Михайла Войсовича отримав Богдан Олійник, а статуетка «Кращий бомбардир» дісталася Тарасу Берчаку.

З бронзовими нагородами та з завоюванням Третього місця на Чемпіонаті району, футбольний клуб «Скеля» від імені Пасічнянського сільського голови Андрія Гунди та від себе особисто привітав староста Пнівського старостинського округу Василь Гладиш, та подякував футболістам «Скелі» за цікаві та змістовні матчі і висловив сподівання що перемоги «Скелі» будуть не останніми.

Голова ГСО «Скеля» в привітальному слові наголосив, що ФК «Скеля» крім зайнятого Третього місця на ЧР з футболу сезону 2020-2021 рр. є дворазовим (2020 р., 2021 р.) володарем Кубка району з футболу і запевнив, що команда «Скелі» не зупиниться на досягнутих результатах, а буде йти до перемоги і в наступному Чемпіонті та Кубку району сезону 2021-2022 року.

До всіх привітань долучилися солісти Пнівського сільського будинку культури Олександр Герилюк та Соломія Жекало,

які подарували всім учасникам урочистого заходу з вшанування футболістів «Скелі» українські пісні.