Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Звернення Пасічнянської сільської ради до землевласників та землекористувачів щодо знищення борщівника Сосновського

Пасічнянська сільська рада просить землевласників та землекористувачів земельних ділянок провести роботи по знищенню борщівника Сосновського.

Землевласники та землекористувачі, які не вживають заходів боротьби з бур’янами , в тому числі з борщівником Сосновського, несуть адміністративну відповідальність за статтею 52 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Особливо небезпечні ділянки з борщівником Сосновського виявлено на земельних ділянках урочища «Явірник»(територія колишньої ферми), вул. Долішнянка та урочища «Долішнє поле» с. Пнів.

Власникам цих та інших земельних ділянок Пасічнянскою сільською радою було направлено повідомлення з рекомендацією терміново знищити (скосити) вищевказану рослину до 26 липня 2021 року дотримуючись всіх Правил техніки безпеки.

В випадку невиконання даного зобов’язання на власників та утримувачів земельних ділянок буде складено протокол про адміністративні правопорушення та буде розглянуте питання про притягнення таких осіб до адміністративної відповідальності відповідно до статті 156 КУпАП.

Також в подальшому буде розглядатися питання про вилучення земельної ділянки в землекористувача.