Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

В селі Білозорина, в церкві «Вознесіння Господа Ісуса Христа» відзначили храмове свято

2 червня в церкві «Вознесіння Господа Ісуса Христа» села Білозорина після святкової Утрені відбулася урочиста Божественна Літургія з нагоди храмового свята.

Очолив святкове богослужіння настоятель храму, протопресвітер Пнівського протопросверіату Коломийської єпархії УГКЦ, отець-мітрат Богдан Михайлина, якому співслужили священники Пнівського, Надвірнянського та Ланчинського деканату Коломийської єпархії УГКЦ.

Храмове свято є передусім нагодою для парафіян та всіх гостей отримати щедрі Божі дари, тому багато священиків, під час Літургії, уділили вірним святу Тайну Сповіді і Покаяння.

Священослужителі та вірні молилися за мир та перемогу України над ворогом, за наших захисників, за швидке повернення всіх тимчасово окупованих українських територій.

На завершення храмового свята настоятель церкви «Вознесіння Господа Ісуса Христа» отець-декан Богдан Михайлина звернувся з подячним словом до всіх присутніх, та подякував жертводавцям та всім тим, хто працював та працює на славу Божого храму, подякував священнослужителям, братству, сестринству та всім вірянам, які відвідали храмове свято в селі Білозорина.

Отець Богдан закликав присутніх до молитви та єдності, адже тільки в єдності українці зможуть отримати перемогу над ворогом, та побажав всім Божого благословіння, Божої ласки та мгогая і благая літа.

Після Божественної Літургії відбулося Велике водосвяття та окроплення учасників спільної молитви свяченою водою.