Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

В Пасічнянській громаді провели в останню путь загиблого Героя Михайла Ломпаса, жителя селища Битків

Пасічнянська громада в жалобі… сотні людей провели в останню путь жителя селища Битків, Героя Михайла Ломпаса, який 25 травня 2022 року загинув в російсько-українській війні.

Михайлові Михайловичу Ломпасу було лише 30 років. Він ще стільки не встиг: здійснити свої мрії, відчути повноту людського щастя. Щиро любив своїх рідних і близьких та свою країну, тому без вагань пішов захищати Україну від російських окупантів, і за наш мир і спокій він віддав найдорожче – своє життя. Він гідно виконав військовий обов’язок із захисту незалежності, територіальної цілісності та суверенності України.

2 червня, мешканці громади, з глибокою шаною, приставши на коліна, зустрічали траурний кортеж з тілом захисника України Михайла Ломпаса, який героїчно загинув у бою захищаючи нашу державу від російського агресора,.

3 червня, в сотий день війни з російським окупантом, попрощатися з Михайлом Ломпасом, з воїном, який віддав своє життя за Україну, зібралися рідні, близькі, друзі, бойові побратими, військові, священники, керівництво громади та небайдужі мешканці Биткова та навколишніх сіл.

Чин похорону за загиблим Героєм та поминальну службу за покійним звершили отець-мітрат Богдан Михайлина та священники Пнівського протопресвітеріату Коломийської єпархії УГКЦ.

Поховали Михайла Ломпаса, під залпи траурного салюту, на кладовищі у рідному Биткові.

Важко передати словами горе рідних, які втратили сина, чоловіка, батька, брата, внука, свою надію та опору. Ніщо не в змозі залікувати їх зранені серця.

У ці гіркі хвилини щиро поділяємо горе сім’ї, та разом із усією громадою схиляємо голови у глибокій скорботі.

Пам’ять про тебе, Михайле, назавжди залишиться в наших серцях! Нехай земля буде пухом! Спочивай з миром, Воїне.

Світла пам’ять Герою!

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!