Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Вітання з 30-ти річчям служіння на парафії отцю Володимиру Чорноокому.

.

З 05 червня 1992 року отець Володимир веде парафіян Церкви «Успіння Пресвятої Богородиці» селища Битків правдивою дорогою до Бога, а глибока віра, працьовитість і жертовність – це ті головні риси, якими Господь наділив отця Володимира. Кожен рік Його священства на парафії живиться терпінням і непохитною витривалістю у святій вірі, та увінчується безцінними скарбами – рясними і незліченними духовними плодами, які служать для примноження Божої Слави.

Всечесний отче Володимире!

Прийміть щирі вітання у знак великої поваги до Вас як духовного провідника, взірця сподвижницької праці в ім’я служіння Богові.

Схиляю голову з визнанням і подякою за Ваші труди, молитви й провід у нашій мандрівці до небесного Єрусалиму, адже Господь благословив Вас на нелегку працю у винограднику Христовому, щоб нести Божу науку своєму народові.

Від усієї душі бажаю Вам, отче Володимире, щоб такі ювілеї до Вас приходили ще не раз, і всі вони були осяяні вінцем святості.

У цей день нехай Господь, молитвами Пресвятої Богородиці, завжди укріпляє Ваші душевні та тілесні сили, дарує невичерпну наснагу для подальшого плідного служіння у Його Винограднику.

Щедрих Вам Божих ласк, міцного здоров’я, витривалості, наснаги й сили в нелегкому служінні на Божій ниві.

З повагою – Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда.