В закладах культури Пасічнянської ТГ вшанували подвиг учасників Революції Гідності 2013-2014 року та Героїв Небесної Сотні
З метою увічнення громадянської і національної відваги, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні закладами культури Пасічнянської ТГ проведено пам’ятні заходи по вшануванню Героїв Небесної Сотні.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/2-1-1024x768.jpg)
В сільських бібліотеках відкрито тематичні книжкові виставки-пам’яті, виставки-спомини, де можна дізнатись про причини і перебіг Євромайдану, прочитати спогади та враження від очевидців тих подій.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/7-2-1024x768.jpg)
Через постійну загрозу ракетних ударів по території України з боку росії, комплекс культурно-мистецьких та інформаційно-просвітницьких заходів клубні заклади громади провели в режимі онлайн. Вечори-вшанування, вечори-реквієми, години пам’яті в Битківському селищному, Зеленському, Максимецькому, Пнівському будинках культури, Пасічнянському клубі, були відзняті на відеокамеру та опубліковано в соціальній мережі фейсбук, які вже переглянули тисячі користувачів мережі інтернет.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/18-1024x768.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/3-3-1024x768.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/46-1024x768.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/3-4-1024x768.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/58-1024x684.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/72-1024x768.jpg)
У рамках відзначення пам’яті Героїв Небесної Сотні у виконанні учасників аматорського мистецтва прозвучали патріотичні музичні твори та вірші, у Пасічнянському сільському клубі разом із бібліотекою було організовано перегляд відео – презентації та читання поезії про події того часу,
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/53.jpg)
учасники драматичного гуртка Максимецького СБК представили жителям громади патріотичну інсценізацію “Три Долі”,
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/32-1024x560.jpg)
а учасники танцювальних гуртків Зеленського та Максимецького СБК представили емоційні танці “Мамо ти не плач”, які присвятили подвигу тих українців, які загинули в Києві: на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/15-1-1024x768.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/41-1024x565.jpg)
Подвигу тих, хто пішов на свідому самопожертву заради європейського вибору України, присвятив свою нову пісню “НЕБЕСНА СОТНЯ” самодіяльний композитор та музикант, художній керівник Битківського СБК Степан “Паньків”, прем’єра якої у виконанні Народного аматорського чоловічого вокального колективу “ОПРИШКИ” Битківського СБК відбулася в мережі фейсбук 20 лютого 2023 року.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/68-1024x553.png)
У знак скорботи всі учасники пам’ятних заходів вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв Небесної Сотні та Героїв, які загинули на сході України,та Героїв російсько-укрраїнської війни, які віддали своє життя за наше гідне майбутнє, за свободу та незалежність, за новий шанс для України стати справжньою європейською державою.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/65-1024x538.jpg)
Вони навічно у нашій пам’яті!
Слава Україні! Героям Слава!