Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

В закладах культури Пасічнянської ТГ вшанували подвиг учасників Революції Гідності 2013-2014 року та Героїв Небесної Сотні

З метою увічнення громадянської і національної відваги, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні закладами культури Пасічнянської ТГ проведено пам’ятні заходи по вшануванню Героїв Небесної Сотні.

В сільських бібліотеках відкрито тематичні книжкові виставки-пам’яті, виставки-спомини, де можна дізнатись про причини і перебіг Євромайдану, прочитати спогади та враження від очевидців тих подій.

Через постійну загрозу ракетних ударів по території України з боку росії, комплекс культурно-мистецьких та інформаційно-просвітницьких заходів клубні заклади громади провели в режимі онлайн. Вечори-вшанування, вечори-реквієми, години пам’яті в Битківському селищному, Зеленському, Максимецькому, Пнівському будинках культури, Пасічнянському клубі, були відзняті на відеокамеру та опубліковано в соціальній мережі фейсбук, які вже переглянули тисячі користувачів мережі інтернет.

У рамках відзначення пам’яті Героїв Небесної Сотні у виконанні учасників аматорського мистецтва прозвучали патріотичні музичні твори та вірші, у Пасічнянському сільському клубі разом із бібліотекою було організовано перегляд відео – презентації та читання поезії про події того часу,

учасники драматичного гуртка Максимецького СБК представили жителям громади патріотичну інсценізацію “Три Долі”,

а учасники танцювальних гуртків Зеленського та Максимецького СБК представили емоційні танці “Мамо ти не плач”, які присвятили подвигу тих українців, які загинули в Києві: на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.

Подвигу тих, хто пішов на свідому самопожертву заради європейського вибору України, присвятив свою нову пісню “НЕБЕСНА СОТНЯ” самодіяльний композитор та музикант, художній керівник Битківського СБК Степан “Паньків”, прем’єра якої у виконанні Народного аматорського чоловічого вокального колективу “ОПРИШКИ” Битківського СБК відбулася в мережі фейсбук 20 лютого 2023 року.

У знак скорботи всі учасники пам’ятних заходів вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв Небесної Сотні та Героїв, які загинули на сході України,та Героїв російсько-укрраїнської війни, які віддали своє життя за наше гідне майбутнє, за свободу та незалежність, за новий шанс для України стати справжньою європейською державою.

Вони навічно у нашій пам’яті!

Слава Україні! Героям Слава!