Вітання з храмовим святом парафіяльній громаді церкви “Успіння Пресвятої Богородиці” селища Битків
28 серпня, ми щороку святкуємо величне свято церковного року – свято Успіння Пресвятої Богородиці. І хоча це свято про сумну подію, однак Церква радіє, бо Пресвята Богородиця перейшла із земного життя до вічної слави Свого Сина і в її особі ми одержали на небесах могутню Покровительку та Заступницю. Також Свято Успіння Пресвятої Богородиці є храмовим святом для парафіян церкви УГКЦ “Успіння Пресвятої Богородиці” селища Битків.
Всечесний отче Володимире! Шановна святочна парафіяльна громадо храму “Успіння Пресвятої Богородиці” селища Битків!
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/116330790_1200793750284827_2689475297659979053_n-768x1024.jpg)
Щиро вітаємо Вас із храмовим святом! Нехай цей урочистий празник принесе добро і достаток до ваших осель, затишок та Господню благодать. Хай слово Боже наповнить ваші серця любов’ю, щирістю та надією на краще майбутнє. Нехай Всемилостивий Господь Бог дарує нам мир і спокій на нашій рідній землі, захистить від життєвих негараздів, допоможе у здійсненні світлих задумів та надихає всіх вас на добрі справи на благо та добробут наших родин, нашої громади та нашої України!!
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/21105454_2015481735348995_2528263223640529884_n.jpg)
Величаємо Тебе, Пресвята Богородице!
З повагою Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда, староста Битківського старостинського округу Олег Юрчилюк.