Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Вітаємо з Днем народження начальника Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради Надію Василівну Тимчук

12 листопада святкує свій День народження начальник Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради Надія Василівна Тимчук.

Шановна Надіє Василівно! Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, доброго настрою та великих сил. Нехай у Вашому житті завжди сяє сонце радості та щастя, нехай поруч будуть підтримка рідних та повага друзів, нехай ніколи Вас не покине впевненість та бадьорість. У цей дійсно святковий день бажаємо Вам прихильності долі, яка даруватиме втілення всіх заповітних мрій, щастя та задоволення від кожної миті життя! Нехай міцне здоров’я та благополуччя Ваших найближчих наповнюють Вас наснагою на нові звершення, любов дарує чарівні крила, професійні успіхи та плідна праця колективу наповнює гордістю! Зичимо яскравих позитивних вражень і радісних емоцій щодня, вірних людей в оточенні, нових творчих ідей і феєричних планів. З Днем народження!

З повагою-Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда, колектив апарату, виконавчий комітет, депутатський корпус Пасічнянської сільської ради.