Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Запрошуємо жителів Пасічнянської громади взяти участь в вокальному конкурсі «Голос гір»

В рамках мистецько-патріотичної акції « Незламна мужність поколінь» та відзначення Дня Конституції України в Пасічнянській громаді прповодиться вокальний конкурс патріотичної пісні «Голос гір».

Пісенний конкурс «Голос гір» має за мету розвиток та популяризацію вокального мистецтва та виконавчої майстерності; культурне і естетичне виховання підростаючого покоління; виявлення та підтримку обдарованих виконавців, оволодіння учасниками конкурсу художнім та сценічним досвідом за допомогою залучення їх до пісенної творчості; підвищення патріотизму на морального духу; укріплення дружніх і культурних зв’язків між виконавцями з населених пунктів Пасічнянської ТГ.

Під час проведення конкурсу відбуватиметься збір коштів на потреби ЗСУ.

УМОВИ УЧАСТІ У КОНКУРСІ

У конкурсі є дві категорії: до 14 років і від 14 років.

Якщо Ви, являєтесь жителем Пасічнянської громади і виявили бажання взяти участь в пісенному конкурсі, до 27 червня 2023 року заповніть форму:

https://docs.google.com/…/1FAIpQLSf3…/viewform…

У першому етапі кожний учасник конкурсу виконує 1 вокальний твір, загальною тривалістю не більше 5 хв. Також дозволяється виконувати твори акапельно (без музичного супроводу), або під акомпонемент музичних інструментів. Оцінювання здійснюється членами журі по 10-ти бальній шкалі. Учасники з найбільшою кількістю балів переходять до другого етапу.

Проводитиметься Перший етап 28 червня 2023 року о 14:00 год. за адресою вул. Українських Січових Стрільців, 104А, с. Пнів. (Будинок культури)

Основною умовою конкурсу є виконання пісень на патріотичну тематику.

Всі учасники конкурсу будуть нагороджені дипломами, а переможці цінними подарунками від адміністрації Пасічнянської сільської ради.