Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Завершився об’їзд закладів освіти Пасічнянської територіальної громади

На виконання розпорядження Пасічнянського сільського голови Андрія Гунди від 02.08.2021 року № 85-Р «Про проведення перевірки стану готовності закладів освіти Пасічнянської територіальної громади до початку 2021-2022 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період», з метою встановлення рівня готовності закладів освіти до навчального року робочою групою, яку очолив заступник Пасічнянського сільського голови Володимир Крошков, за участі представників районного Управління ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області, Надвірнянського районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби, здійснено оцінювання стану готовності закладів освіти Пасічнянської територіальної громади до нового навчального року за всіма напрямами діяльності.

Під час перевірки особлива увага членів комісії була зосереджена на ході проведення ремонтних робіт, обладнанні навчальних кабінетів, спортивних залів, приміщень соціально-побутового призначення (харчоблоків, туалетів), покрівель, облаштуванні територій, виконанні заходів з протипожежної безпеки, забезпеченню закладів освіти засобами для здійснення протиепідемічних заходів, дотриманню вимог з охорони праці.

Члени комісії відзначили, що усі заклади освіти належно підготувалися до нового 2021-2022 навчального року. При підтримці батьків та спонсорів в кожному закладі проведені поточні ремонти в класах та групах, коридорах та фойє, санвузлах та харчоблоках, спортивних та актових залах, поповнено матеріально-технічну базу.

“Я дуже задоволена роботою керівників та педагогічних колективів, – сказала, підводячи підсумки, начальник Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради Надія Тимчук. – В усіх навчальних закладах громади виконано великий обсяг робіт з поточних ремонтів приміщень, упорядкування прилеглих територій. Висловлюю слова вдячності всім працівникам шкіл, дитячих садків. На особливі слова подяки заслуговують батьки дітей, які всіляко допомагають закладам».