Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Жителі Пасічнянської громади активно допомагають захисникам України

З початку повномасштабної агресії росії в Україну жителі нашої громади допомагають нашим захисникам, які жертвуючи собою зупинили агресора, та продовжують й надалі боронити нашу землю від ненависного ворога. Люди усвідомлені того що їхня підтримка військових ЗСУ та територіальної оборони наближає перемогу України над російським окупантом.

На заклик долучитися до збору для наших захисників, оборонців міста Бахмут, які зараз перебувають на відпочинку після важких боїв з рашистами, а наступного тижня вирушають на передову, відгукнувся житель селища Битків ВАСИЛЬ ЛОМПАС.

Небайдужий битківчанин, патріот свого села та України, доставив до пункту збору всього необхідного для наших мужніх захисників, в адмінприміщення Битківського старостинського округу, окопні свічки, продукти харчування (консервацію), засоби гігієни та медикаменти для військових.

Щира подяка Василю Ломпасу за його підтримку та безкорисливу допомогу нашим захисникам та захисницям. Разом проженемо ворога з рідної землі! Разом наблизимо Перемогу!!!