Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

«Простір дружній до дитини» продовжує свою активну роботу на всіх локаціях Пасічнянської ТГ

Спільний проект Пасічнянської громади та благодійної організації «Карітас» – «Простір дружній до дитини» продовжує свою активну роботу на всіх локаціях Пасічнянської ТГ.

В суботу 25 березня насичена та цікава програма чекала на хлопчиків та дівчаток на локаціях в Молодіжному просторі «Пнівська сільська бібліотека» та в Білозоринській сільській бібліотеці, яка вперше після ремонту та облаштування відкрила свої двері для «Простору…».

Брат Роман, семінарист Івано-Франківської духовної семінарії, розпочав катехітичну зустріч з вихованцями

«Простору…» вже традиційно, з молитви, та розповів повчальну історію і показав діткам мультфільм про праведне життя блаженної пам’яті Кир Миколая Чарнецького, зокрема про його витривалість, мужність та вірність Христовій Церкві, виявлені в часи переслідувань за часів радянської влади.

Спільно з соціальним педагогом Лесею вихованці «Простору» працювали над темою патріотичного виховання «Хай буде мир на всій Землі, – хай буде мир на Україні» та поринули у творчий процес з виготовлення оберегу «Голуб миру». Голуба миру всі дружно вирізали з білого картону та прикрашали символом України, синьо-жовтою стрічкою.

Соціальні педагоги спільного проекту також звертаються до батьків, чиї дітки відвідують «Простір дружній до дитини» в Пасічнянській ТГ, де вони матимуть змогу грати, відпочивати, розвиватися та корисно проводити дозвілля, ОБОВ’ЯЗКОВО до кінця березня звернутись до Соціального центру Карітас Надвірна (м. Надвірна, вул. Котляревського, 4А з 10.00год. по 16.00 год.) для підписання Договору та заповнення заяви. Мати з собою копію паспорта, ідентифікаційного коду та свідоцтва про народження дитини.