Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

ЗВІТ депутата Пасічнянської сільської ради  VIII скликання  Лавринович Оксани Михайлівни про депутатську діяльність у 2021 році

Обрана депутатом Пасічнянської сільської ради  від політичної партії «Слуга народу», виборчий округ №2.

Під час здійснення своїх депутатських повноважень керувалася Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», іншими державними нормативно-правовими актами та регламентом сільської ради.

Вхожу до складу постійної комісії  з бюджетних питань . Протягом 2021 року проведено 12 засідань комісії. З моменту набуття повноважень працюю над виконанням своїх депутатських обов’язків.

Протягом звітного періоду постійно відвідувала сесії  сільської ради та засідання постійної комісії. Брала участь в обговоренні  нагальних питань. При ухваленні рішень завжди враховувала  думку виборців і користь від цих рішень для життєдіяльності села, захист інтересів громадян та виконання доручень виборців у межах моїх депутатських повноважень, голосувала позитивно.

Як  керівник і депутат сільської ради я всебічно сприяю розвитку соціальної  сфери на селі, зокрема амбулаторії, школи і садочка.

Постійно підтримую зв’язки з виборцями. У 2021 році до мене зверталися з усними зверненнями з питань надання матеріальної допомоги на лікування, вирішення земельних питань. У міру моїх можливостей  намагалася надати допомогу або пояснення з даного питання.

У своїй роботі керуюся принципами людяності, взаємоповаги та чесності. Вважаю, що  вміння слухати людей, розуміти їх турботи, мати сили і бажання їм допомагати – це головна життєва  істина. Підбиваючи підсумки звітного періоду, можу стверджувати, що активна і небайдужа участь кожного  мешканця у  житті громади  вестиме нас до нових і відчутних здобутків. Сподіваюсь, що очікування політичні і економічні  зміни у державі приведуть до  покращення життя у  Пасічнянській територіальній громаді.

Користуючись нагодою, висловлюю подяку за співпрацю в питаннях розвитку сфери охорони здоров’я.

Бережіть своє здоров’я та своїх рідних!